+90 312 354 88 07 - 0533 620 22 62
Beton Santrali İmalatı - Mesaş Mühendislik
Anasayfa Misyon & Vizyon

Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Müşterilerimizin başarıları için değer sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında güç aktarım organları üretmek.

Vizyonumuz

Sektörümüzde, yurtiçinde ve yurtdışında doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, sektördeki gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği,bir dünya şirketi olmak.

Değerlerimiz

Türkiye nin gelişimi ve Avrupa Birliği ile entegrasyonunda önemli rol oynayacak olan sektörün, iş süreçlerinde etkinliğinin artırılması, yeniden yapılanma ve Beton Santralleri kullanımını artırmak için kapsamlı çözümler sunan Mesaş Mühendislik:

  • Güvenilirlik,
  • Yüksek sorumluluk duygusu,
  • Deneyim,
  • Kalite bilinci,
  • Sürekli gelişim inancı,
  • İş ahlakına bağlılık,

Müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir.

Sektörel Çözüm Yaklaşımı


Değişimi yönetebilmek, ihtiyaçları karşılayabilmek ve beklentilerin ötesinde çözümler sunabilmek ancak müşteriye yakın olmakla mümkün. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimize, sektöre özgü çözümler sunabilmek için Mesaş Mühendislik  organizasyonunu sektörel yapılanma üzerine kurmuştur. Marka bağımsız, güç aktarım organları çözümleri sunan Mesaş Mühendislik farklı sektörlerdeki müşterilerine rekabet avantajı, operasyonel verimlilik, etkin iş modelleri ve katma değer sağlamaktadır.

 

Bizi Takip Edin
Web Tasarım